ArmorTech: Pancíř a 40 cm navíc pro A8 L

ArmorTech: Pancíř a 40 cm navíc pro A8 L	: titulní fotka Nutná výbava samozvaných diktátorů a místních drogových bossů tentokrát na základě vlajkové lodi čtyř kroužků.

Jde-li vám imrvére o kejhák, není jiné východisko, než pořídit pancéřovanou limuzínu. Klasikem v tomto oboru je firma ArmorTech, sídlící v Rusku, což je docela ideální destinace pro vyzkoušení všech předností takového typu auta.

Navzdory militantně znějícímu názvu je to nejen odolná konstrukce, kterou si pro svou A8 můžete objednat. ArmorTech nabízí i nějakou tu extra výbavu. A tou kupodivu nejsou ani AKSU integrované ve vnitřních přihrádkách, ani klíč od skladu jaderných hlavic. $2$ Audi A8 může dostat navíc třeba stahovatelnou skleněnou přepážku oddělující zadní elitu od přední lůzy, nějakou tu kůži, alcantaru nebo dřevěnou dýhu i na místech, kde by ji nikdo nečekal anebo kompletní multimediální vybavení. Těch 40 cm prostoru navíc vzniklých prodloužením obou bočních dveří, se přeci musí nějak využít.

Primárním prvkem úprav je ale samozřejmě odolnost vůči kulkám, explozím a jiným nečekaným věcem, které mohou bohatýra potkat na jeho cestách. Samozřejmostí tak jsou neprůstřelná vícevrstvá skla a karoserie využívající vysokopevnostní ocel a kevlar. Masivní pancéřování a prodloužení samozřejmě má dopad na funkci podvozku. ArmorTech však díky bohatým zkušenostem v této oblasti deklaruje, že podvozek bude vždy upraven či zesílen vhodným způsobem vzhledem k rozsahu provedených změn.

O pohon tohoto obrněného transportéru převlečeného za limuzínu se stará sériový dvanáctiválec 6,3l do W o výkonu 500 k, jež se zdá úpravci jako dostatečná motorizace. Takže pokud se chystáte pořídit si za milenku ženu Vladimíra Putina, obsadit některou ze středoafrických zemí anebo pouze jet na dovolenou do Iráku, silně doporučuji kouknout nejdříve k ArmorTech.

Fotogalerie

  • ArmorTech: Pancíř a 40 cm navíc pro A8 L	: fotka 1
  • ArmorTech: Pancíř a 40 cm navíc pro A8 L	: fotka 2
  • ArmorTech: Pancíř a 40 cm navíc pro A8 L	: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.