ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA

ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: titulní fotka Korejská tuningová firma ARK Performance se na letošní výstavě SEMA pochlubí s důkladnou úpravou kupé Hyundai Genesis.

S potěšením sledujeme, jak velkou pozornost odborné veřejnosti i tuningové scény budí zadokolkové kupé od Hyundaie a o to více se těšíme na jeho uvedení v Evropě. Nyní se nám chystá další zajímavá úprava genesisu, a to přímo v Koreji.

ARK Performance připravuje auto, které by mělo být, jak ostatně naznačuje název Track Time Attack, jako doma na závodních okruzích. Tentokráte ovšem nejde o lacinou úpravu čipnutím dvoulitrového turbomotoru, ale o poctivou kovařinu šestiválce 3,8 l. Genesis dostane písty Mahle, ojnice Brian Crower, kompresor APG s mezichladičem a nové sání a výfuk ARK. Výsledkem těchto úprav by měl být výkon 450 koní.

Dále se chystají silnější stabilizátory (ARK), účinnější brzdy (Brembo), závodní spojka, lehká kola Volk a pneumatiky Toyo, sportovní volant (Sparco) a sedadla (Bride Zeta 3). Nebudou ale chybět ani úchyty na iPad nebo sound system Infinity.

Vzhledem k tomu, že se kolem celého projektu točí i lidé přímo od Hyundaie a jeho designéři dokonce pro auto připravili barevné pojetí vozu, dost možná se schyluje k bližšímu provázání firmy ARK s automobilkou.

Fotogalerie

  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 1
  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 2
  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 3
  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 4
  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 5
  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 6
  • ARK Track Time Attack Genesis Coupe: další lahůdka pro SEMA: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Korejci jdou do sebe oIoo 24.09.2010  09:53
Vstoupit do diskuse ›