ARK ReDesign Range Rover: skutečný Range Sport

ARK ReDesign Range Rover: skutečný Range Sport: titulní fotka Určitě víte, že současný Range Rover Sport vlastně není žádný Range Rover. Tahle britská kreace však skutečně JE třídveřový range.

Že je třídveřový Range Rover Sport ve skutečnosti jen modifikovaný typ Discovery ví asi každý, teď tu ale máme výtvor britské firmy ARK ReDesign, která vytvořila Range Rover Sport skutečně z Range Roveru.

Hlavním posláním britského úpravce bylo nabídnout potenciálním zájemcům třídveřovou variantu Range Roveru. Rozsah úprav zatím firma nezveřejnila, lze se tedy zatím jen domnívat, jak velké zásahy do karoserie si změna z 5D na 3D vyžádala. Jisté je jen to, že došlo k prodloužení předních dveří a tudíž muselo dojít k výrazným zásahům ho skeletu karoserie – B sloupek se totiž musel posunout o kus vzad. Je otázkou, zde se pozornost techniků zaměřila i jinam, než jen na úpravu karoserie, oficiální zdroje totiž na toto téma vůbec nehovoří.

ARK ReDesign slibuje, že bude nabízet tento vůz v běžných barevných a výbavových specifikacích jako sama automobilka, nebrání se ale ani individuálním požadavkům zájemců o range s dynamičtější vizáží.

Fotogalerie

  • ARK ReDesign Range Rover: skutečný Range Sport: fotka 1
  • ARK ReDesign Range Rover: skutečný Range Sport: fotka 2
  • ARK ReDesign Range Rover: skutečný Range Sport: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
?????????? lorenzlubos 11.02.2009  23:10
Range Rover ??? ariba 11.02.2009  20:41
RR Deee 10.02.2009  14:48
Vstoupit do diskuse ›