Range Rover Evoque by Arden

Range Rover Evoque by Arden: titulní fotka Na nový Evoque si stále ještě musíme pár měsíců počkat, tuneři už ale spřádají plány. Jedním z dokonale připravených úpravců je Arden.

Nejmenší Range Rover bude nejspíše velmi často plnit roli městského SUV (zvlášť když ji většinou plní i jeho větší bráškové), Arden se proto rozhodl zacílit na město plánovitě a to dokonce i v názvu úpravy.

Arden AR8 City-Roadster je oproti běžnému Evoque (dá se nazývat „běžným“ něco, co se ještě ani neprodává?) vybaven aerodynamickým kitem obsahujícím jinou přední kapotu, nástavce prahů s volitelným osvětlením, střešní spojler a jinak tvarovaný přední a zadní spodek nárazníků. Upravený exteriér podtrhují koncovky výfuků a nová mnohopaprsková kola z lehkých slitin.

Uvnitř najdeme silnější a kvalitnější audiosystém či blíže neupřesněné multimediální a bezpečnostní systémy. Pod kapotou se také udála lehká změna, přímovstřikový přeplňovaný zážehový dvoulitr Si4 s dvojitým variabilním časováním ventilů má díky sportovnímu výfuku a průchodnějšímu katalyzátoru výkon nikoliv 242 ale 270 koní. Jízdní výkony stejně jako cenu Arden upřesní, až se přiblíží datum spuštění prodeje.

Fotogalerie

  • Range Rover Evoque by Arden: fotka 1
  • Range Rover Evoque by Arden: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.