Arden AR 5/10: bodykit pro Range Rover Sport

Arden AR 5/10: bodykit pro Range Rover Sport: titulní fotka Německý specialista na úpravy strojů britských značek na letošním Tuning World Bodensee, které bude probíhat od 13. do 16. května, představí své nové úpravy pro modernizovaný Range Rover Sport.

Prozatím je k dispozici pouze první ochutnávka v podobě dvou pohledů na modernizovaný Ranger Rover Sport po zásahu tunerů od společnosti Arden. Ty umožňují prohlédnout si úpravy provedené na exteriéru luxusního britského SUV.

Pro příď Range Roveru Sport je připraven nový spodní díl předního nárazníku, v němž jsou integrována světla pro denní svícení z LED diod. Na boky zamíří osvětlené nástavce prahů a zadní nárazník dostane novou spodní část s difuzorem a otvory pro nově tvarované koncovky výfukového systému. Chybět samozřejmě nebudou ani nová litá kola.

Zákazníci společnosti Arden se mohou těšit i na úpravy podvozků, zvyšování výkonů pohonných jednotek a exkluzivní výbavu interiéru. Bližší informace k dalším úpravám mají být zveřejněny při premiéře na Tuning World Bodensee.

Fotogalerie

  • Arden AR 5/10: bodykit pro Range Rover Sport: fotka 1
  • Arden AR 5/10: bodykit pro Range Rover Sport: fotka 2
  • Arden AR 5/10: bodykit pro Range Rover Sport: fotka 3
  • Arden AR 5/10: bodykit pro Range Rover Sport: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Arden %DOUBLE M 06.05.2010  09:58
Vstoupit do diskuse ›