Arden AJ25 aneb aero kit pro Jaguar F-Pace

Arden AJ25 aneb aero kit pro Jaguar F-Pace: titulní fotka Tradiční úpravce vozů značky Jaguar si pro model F-Pace připravil kompletní sadu aerodynamických doplňků a novinku uvádí pod označením AJ25.

Německá společnost Arden Automobilbau GmbH se již více než čtyřicet let věnuje zušlechťování vozů Jaguar a základem pro její nejnovější kreaci se stalo první SUV této britské značky.

Arden si pro Jaguar F-Pace připravil sadu nových karosářských dílů. Ta na první pohled zaujme novým provedením předního nárazníku s rozměrnými a ostře řezanými vstupy vzduchu, které doplňuje ručně vyráběná maska chladiče z nerezové oceli.

Další úpravy na přídi představují výdechy v kapotě motoru, zatímco boky zdobí decentní nástavce prahů. Na zádi je pak nový nárazník s masivním difuzorem, který může být z uhlíkových vláken.

Vedle úprav karoserie nabízí Arden majitelům Jaguaru F-Pace i nový koncový díl výfukového systému, který má být k dispozici pro zážehové i vznětové motory a má poskytovat výrazně jadrnější zvuk než sériové provedení. Poslední uvedenou novinkou jsou kola Sportline ve velikostech 22 a 23 palců.

Arden v rámci představení těchto úprav uvádí, že připravuje pro Jaguar F-Pace rozsáhlý program ladění, který vedle karoserie zasáhne i interiér, pohonné jednotky a podvozek.

Fotogalerie

  • Arden AJ25 aneb aero kit pro Jaguar F-Pace: fotka 1
  • Arden AJ25 aneb aero kit pro Jaguar F-Pace: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.