AMG otevře 175 nových Performance center, krize nekrize

AMG otevře 175 nových Performance center, krize nekrize: titulní fotka Dobrá zpráva pro všechny milovníky hvězdy na kapotě - AMG expanduje a rozšiřuje svou síť autorizovaných center.

Německý tovární úpravce vozů Mercedes-Benz, společnost AMG, otevře ke konci roku na 175 (!) nových značkových center AMG Performance. Zákazníkům v patnácti zemích po celém světě (v hojném počtu například v USA, Číně, Japonsku a pochopitelně Německu) tak budou špičkové služby společnosti AMG ještě více po ruce. A když už se rozhodnete pro úpravu svého Mercedesu, je jistě báječné mít někde poblíž filiálku s přímým spojením do samého srdce společnosti v Affalterbachu, kde budou na drátě k dispozici inženýři s tunami informací.

Každé z Performance center bude navíc hostit seriál „AMG Performance Roadshow“, kde se budou moci vybraní hosté seznámit s produkty společnosti AMG, její historií a také vyzkoušet si, jaké to vlastně je, řídit opravdu vysokovýkonný Mercedes. Zkrátka, bude stát za to vyhradit si jedno odpoledne…

Fotogalerie

  • AMG otevře 175 nových Performance center, krize nekrize: fotka 1
  • AMG otevře 175 nových Performance center, krize nekrize: fotka 2
  • AMG otevře 175 nových Performance center, krize nekrize: fotka 3
  • AMG otevře 175 nových Performance center, krize nekrize: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
omg dvaxnic 05.12.2008  00:01
* na krizi Carlsson 04.12.2008  23:58
AMG pan Bergr 04.12.2008  13:15
Vstoupit do diskuse ›