Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása

Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: titulní fotka Umělec Federico D. Alliney má Alfičky rád...dokonce tak rád, že mu vstupují do děl.

Pro Federica je duše automobilů značky Alfa Romeo opravdu silnou inspirací. Pochází z rodiny, která si Alfy oblíbila a Federico tak vyrůstal kolem nich. Sám říká :„koupit si Alfu, to je otázka víry a nikoliv jen pouhé rozhodování se mezi konkurenty“.

Nepřekvapí proto, že jeho malby (opravdu se jedná o malby…) mají jako hlavní téma některý z nádherných historických automobilů z dílen Alfy Romeo. Díky digitálnímu zpracování obrazu technologií “Painting with light” (jde o jakési míchání obrazových vrstev, světlo pak vypadá lépe a je „živější“) se Federicovi podařilo vytvořit opravdu krásné obrazy.

Bohužel, k dostání bude pouze třicet exemplářů od každého, velmi kvalitní kopie tak budou velmi rychle rozebrány. Celkem je (jedno se nám bohužel „nějak“ ztratilo) vytvořeno na téma „Alfa“ sedm děl, pro úplnost ještě doplním názvy: “Disco Idro”, “100”, “Dorian Red”, “Indomabile”, “La Bella e la bestia”, “Route 66” a “Una serata a casa”. Který název patří k jakému dílu vám nepovím, jednak protože to nevím a druhak…zkuste je schválně přiřadit sami.

Fotogalerie

  • Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: fotka 1
  • Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: fotka 2
  • Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: fotka 3
  • Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: fotka 4
  • Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: fotka 5
  • Alfa Romeo v obrazech aneb (ne)skutečná krása: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Alfa Romeo ICE. 25.10.2010  19:26
Re: Dokonalé laufeček 25.10.2010  14:02
Dokonalé King 25.10.2010  09:18
Vstoupit do diskuse ›