Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series

Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: titulní fotka Alfa přiveze do Paříže dvě speciální edice malého hatchbacku MiTo - obě věnované motocyklové závodní sérii Superbike.

Stejně jako před časem Fiat kvůli Rossimu sponzoroval Yamahu v MotoGP, tak v současnosti utrácí peníze Alfa Romeo v sérii SBK. A této skutečnosti nyní využívá k vytvoření hned dvou speciální sérií vozu MiTo – jedné exkluzivní a druhé „pro každého“.

Ta první se jmenuje MiTo SBK Limited Edition a je postavena na bázi toho nejlepšího, co má Alfa v téhle řadě k dispozici – 170koňové verzi QV (Quadrifoglio Verde). Vznikne jich pouze 200 kusů a to výhradně v černém nebo červeném laku, zkombinovatelným se třemi barvami střechy a zpětných zrcátek. Nechybí šedé ozdobné polepy SBK na bocích a na zádi. Za 18" koly v titanovém odstínu laku se skrývají rudě lakované brzdové třmeny Brembo.

Do kabiny si našla cestu sedadla Sabelt s karbonovou zadní částí, čalouněná alcantarou, kožený potah volantu, hlavice řadicí páky a madla ruční brzdy a nebude chybět ani plaketa s pořadovým číslem.

Druhá edice Superbike Special Series nebude omezena počtem kusů a bude k mání jak pro QV, tak s motorem 1,4 l/70 k. Použití některých vizuálních prvků ji bude opticky přibližovat limitce, bude jich ale méně a počítejte pouze se 16" koly. …a také nižší cenou. Téměř všechny prvky limitky SBK ale budou k prodeji i samostatně, takže pokud byste toužili po 70koňové MiTo SBK Limited Edition, můžete si ji klidně poskládat sami. $1$

Fotogalerie

  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 1
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 2
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 3
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 4
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 5
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 6
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 7
  • Alfa Romeo MiTo SBK Limited Edition 1 a MiTo Superbike Special Series: fotka 8

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
BrettGlory BrettGlory 06.08.2017  13:55
BrettGlory BrettGlory 21.06.2017  08:48
ZwOVQTMyVBL OJGONJApyPzLp 10.10.2012  14:40
Vstoupit do diskuse ›