Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati

Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: titulní fotka Proč je lepší být majitelem Maserati, než Ferrari? U Ferrari vám jako náhradní vůz půjčí Fiat 500, u Maserati Alfu MiTo.

Před dvěma lety dorazila do jednotlivých zastoupení značky Ferrari zajímavá novinka – Fiat 500, určený jako služební vozidlo pro zaměstnance, případně použitelný coby náhradní auto pro zákazníky. Teď se k podobnému kroku rozhodlo i Maserati, a určitě stylověji.

Za přesně stejným účelem vznikla teď pro potřeby servisní sítě Maserati speciálně navržená Alfa Romeo MiTo. Hatchback s temně modrým lakem (Maserati Blue Oceano), 18“ koly s turbínovým designem a motorem 1.4 Turbo o výkonu 170 koní (125 kW) vznikne ve stokusové sérii a majitelé aut s trojzubcem ve znaku se budou v kabině určitě cítit jako doma i díky luxusní kombinace černého interiéru a světlehnědých sedadel, i prahové liště Alfa Romeo for Maserati nemluvě. Samozřejmostí je dvouzónová klima, navigace, bixenony, hands-free a USB přípojka.

Mimochodem, když už je řeč o Alfě a Maserati – v rámci koncernu Fiat došlo k vytvoření nové automobilové skupiny, zahrnující sportovně orientované značky Abarth, Alfa Romeo a Maserati. Jejím cílem je vtisknout všem těmto značkám výlučnější charakter a také pomoci vymanit se Alfě z červených čísel. Snad to bude mít očekávaný efekt…

TIP: Fiat 500 – malé ferrari

Fotogalerie

  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 1
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 2
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 3
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 4
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 5
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 6
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 7
  • Alfa Romeo MiTo pro prodejní a servisní síť Maserati: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Nevypada to zle King 27.01.2010  16:07
Nevypada to zle Skyline 27.01.2010  13:11
Re: cool TeeJay 27.01.2010  12:53
cool Doyle 27.01.2010  10:59
Vstoupit do diskuse ›