Alfa Romeo Giulia QV jako sportovní... pick-up!

Alfa Romeo Giulia QV jako sportovní... pick-up!: titulní fotka Alfa zatím s novinkami nespěchá, komunita automobilových fandů ale nečeká se založenýma rukama a vymýšlí, jak by šlo italský sportovní sedan ještě zužitkovat.

Alfa je toho názoru, že když už příznivci značky čekali dekády na pořádná auta, pár let to ještě vydrží a s uvedením nových modelů nespěchá. ak si tedy ukrátit čekání? Třeba před monitorem počítače vymýšlením toho, jak atraktivní design italského sedanu ještě zužitkovat. Schválně si zavzpomínejme – měli jsme tu sportovní kombi, crossover, závoďák pro DTM, ale třeba i „odtuněnou“ sériovou verzi Giulie. A nyní je na řadě …pick-up!

Sportovní pick-up Giulia QV s velkými koly, sníženým podvozkem, spodním bodykitem a vytaženými blatníky? Že je to naprosto šílené? V Americe by s vámi nemuseli souhlasit. Vzpomínáte na Chevrolet el Camino? Vyráběl se od šedesátých až do poloviny osmdesátých let a to i s osmiválci o objemu dokonce až 7,4 litru! Je ovšem pravda, že v současnosti už tenhle typ aut v Americe moc nefrčí, ale na muscle-pickupy narazíte třeba v Austrálii.

Pravdou je, že tato kreace rain prisk Designs je naprosto nereálná, ale pick-up je to pěkný, co říkáte?

Fotogalerie

  • Alfa Romeo Giulia QV jako sportovní... pick-up!: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.