Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii

Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: titulní fotka Alfa Romeo Brera má již ve svém základním provedení stylu na rozdávání a stále patří k tomu nejhezčímu mezi v současnosti nabízenými novými vozy. Módní společnost Italia Independent ji nyní ještě trochu vylepšila.

Alfa Romeo Brera Italia Independent je společným dílem automobilky a společnosti zaměřené na módu. Výsledkem tohoto spojení je stylové kupé, které vznikne v počtu 900 kusů a bude nabízeno na vybraných evropských trzích, Japonsku a Austrálii.

Zájemci o tento model mohou volit mezi 2,2litrovým čtyřválcovým motorem JTS o výkonu 185 koní (136 kW) a šestiválcem 3,2 V6 JTS s výkonem 260 koní (191 kW), který je k dispozici s pohonem obou nebo jen přední nápravy.

Síla motoru je u obou motorů na kola přenášena jednou z trojice šestistupňových převodovek. Budoucí majitel si může vybrat klasický manuál, robotizovaný Selespeed nebo automatický Q-Tronic.

Exteriér této limitované série se od ostatních verzí Brery liší díky elegantnímu matně černému laku Titanium a 18palcovým litým kolům, za nimiž se ukrývají červeně lakované brzdové třmeny. Pravděpodobně jen majitel se bude kochat hliníkovým víčkem palivové nádrže.

V interiéru má hlavní slovo černá kůže, kterou doplňuje karbon na palubní desce, středové konzole i ramenech volantu. Nechybí sportovní hliníkové pedály a ze stejného materiálu jsou i plakety na opěradlech předních sedadel.

Standardní výbava Brery Italia Independent obsahuje sedm airbagů, automatickou duální klimatizaci, audio systém s přehrávačem CD i MP3, tempomat a mlhovky.

V Německu přijde Brera z limitované série s motorem 2,2 JTS na 29.700 Euro (zhruba 770.000,– Kč) a s motorem 3,2 V6 JTS startuje na 38.850 Euro (přibližně 1.010.000,– Kč).

Fotogalerie

 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 1
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 2
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 3
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 4
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 5
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 6
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 7
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 8
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 9
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 10
 • Alfa Romeo Brera Italia Independent: více stylu v omezené sérii: fotka 11

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
BrettGlory BrettGlory 08.07.2017  05:27
BrettGlory BrettGlory 03.07.2017  01:09
Re: ...!!! %Transporter 14.12.2009  13:49
...!!! %RoboR 12.12.2009  12:17
Vstoupit do diskuse ›