ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009

ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: titulní fotka Největší prodejce litých kol pro osobní a lehké užitkové vozy na aftermarketu v České republice, společnost ALCAR BOHEMIA, s.r.o., si zakládá na tom, že všechny produkty jsou schválené k provozu na českých silnicích.

Prodej kol roste a podpoří jej i novinky pro rok 2009. Známá značka AEZ uvádí pro rok 2009 na trh design AEZ Tidore Dark, který se poprvé objevil na prototypu podvodního automobilu Rinspeed sQuba. Nyní je v nabídce sériová verze kola pro automobily s pětiděrovým uchycením, které vyniká dlouhými paprsky, na kterých kontrastuje leštěná stříbrná plocha s matným svrchním ochranným lakem a novým antracitovým odstínem vyvinutým AEZ.

Druhá novinka od AEZ nese jméno Lascar stejně jako vulkán na severu Chile a je stejně žhavá a plná síly. AEZ Lascar zaujme nejen svými rozměry od 17 do 20 palců, ale také sportovním dvoubarevným designem. Vzrušující kontrast mezi extravagantním matně antracitovým lakováním a leštěným povrchem paprsků vykresluje kolem středu kola hvězdici a pokračuje až středové krytky, která byla navržena speciálně pro Lascar.

Tuningová značka DOTZ přichází s dalším originálním designem tentokrát s názvem DOTZ Touge Graphite. Asymetrická struktura paprsků kombinujících rovné i šikmé plochy s ostrými hranami, vytváří diamantovou strukturu, využívanou také americkými neviditelnými bombardéry. Dalšími zajímavými prvky kola DOTZ Touge je speciálně vyvinutá grafitová barva lakování, dovnitř prohnutá středová krytka s vyraženým logem a také název kola odlitý přímo do disku.

Výrazným designovým prvkem, kterým pokračuje snaha značky DOTZ o co největší individualizaci kol, jsou barevné proužky, kterými je možné kolo DOTZ Touge Graphite po jeho obvodu upravit. Proužky ve žluté, oranžové, zelené a bílé barvě jsou součástí originálního balení a záleží tak jen na majiteli, do jaké barvy si svá kola stylizuje. Proužky v dalších barvách, stejně jako barevné sady středových krytek nebo krytky šroubů a matic je možné doobjednat zvlášť. Právě univerzální barevné středové krytky s označením velikosti kola, které lze použít do jakýchkoliv kol DOTZ z aktuálního sortimentu a barevné štítky DOTZ, které se vkládají přímo do paprsků kol DOTZ Hanzo a Hanzo White se v minulém roce zařadily mezi velice žádané doplňky.

Značka DEZENT přichází s exkluzivním dvoubarevným designem s názvem DEZENT RB Dark. Pět dvojitých paprsků s trojúhelníkovým zakončením a mírným zakřivením ve středu kola, opatřených exkluzivním lakováním, vytváří atraktivní, ale v souladu s názvem výrobce stále decentní design.

Pod názvem DEZENT RB se potom skrývá jednoduchý, sportovně elegantní design se stříbrným lakováním. Kolo RB umí podpořit design mrštných vozů nižší a střední třídy a zdůraznit tak jejich nezaměnitelný charakter.

ALCAR si zvolil své vlastní Kolo roku a dal mu opravdu akční cenu. Pro ty, kteří chtějí dodat svému vozu jiskru nejen v přeneseném slova smyslu, je určena jedinečná kombinace černého lakování a leštěné čelní plochy paprsků kola DEZENT V Dark. Pozoruhodně zářící přední leštěná část mírně ven prohnutých paprsků dokáže upoutat na první pohled. Díky extrémně malé hmotnosti zaručuje DEZENT V Dark výborné jízdní vlastnosti. Jeho kvalita a odolnost byly testovány a certifikovány německou zkušebnou TÜV.

DEZENT V Dark za akční cenu je k dispozici ve velikostech 5,5×14, 5×15, 6,5×15, 7×16 a 7×17 palců od 2.689,– Kč včetně DPH. V konfigurátoru kol na www.alcar.cz je možné se podívat, kolik vozů umí naše Kolo roku ozdobit.

Fotogalerie

  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 1
  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 2
  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 3
  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 4
  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 5
  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 6
  • ALCAR představil nová kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT v pro rok 2009: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Dotz David... 30.03.2009  12:43
Re: Hanzo.. TeeJay 22.03.2009  22:21
Hanzo.. Maxima11111 22.03.2009  20:24
Re: AEZ TeeJay 21.03.2009  11:36
Re: AEZ %Koenigsegg <3 21.03.2009  10:11
AEZ TeeJay 21.03.2009  00:17
Vstoupit do diskuse ›