Alcador GTB LO: Testarossa pod zevnějškem od Sbarra

Alcador GTB LO: Testarossa pod zevnějškem od Sbarra: titulní fotka Nevím, jak se na úpravu Testarossy dívají její příznivci, faktem ale je, že podobný projekt se do Essenu opravdu výborně hodí. Ať si kdo chce co chce říká, má to šmrnc.

Švýcar Franco Sbarro miluje vozy Ferrari, ale myslí si, že jim umí dopomoci k ještě lepšímu zevnějšku. Franco je totiž designér, dokonce hodně dobrý designér, a tak když si umane upravit nějaké Ferrari, neměli bychom jeho snahu brát na lehkou váhu.

Sbarro v uplynulých pár letech vypustil do světa už několik modelů „Alcador“, nejnověji s přídomkem GTB. Jako základ pro úpravy posloužily modely 348 GTB, Testarossa nebo 360 Modena. V Ženevě jste letos mohli zahlédnout jeden Alcador GTB přímo na place (to byla ta „Modena“), nyní se ale Sbarro vrací ke kořenům a překapotoval opět Testarossu.

Pod karoserií modelu Alcador GTB LO (Lista Office) se ukrývá dvanáctiválec o výkonu zhruba 450 koní, který by měl 1,4 tuny vážící automobil docela slušně prohánět. Ano, máte pravdu…to auto vypadá hodně podobně jako předcházející, ženevské GTB, ale co na tom – jako solitér do sbírky nějakého zámožného sběratele se jistě hodí více než dobře.

Fotogalerie

  • Alcador GTB LO: Testarossa pod zevnějškem od Sbarra: fotka 1
  • Alcador GTB LO: Testarossa pod zevnějškem od Sbarra: fotka 2
  • Alcador GTB LO: Testarossa pod zevnějškem od Sbarra: fotka 3
  • Alcador GTB LO: Testarossa pod zevnějškem od Sbarra: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
ferrari?? vasek 03.12.2009  22:31
Re: hnus %RoboR 03.12.2009  18:24
hnus XY 03.12.2009  14:01
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket