Adventní kalendář od Porsche Design: spousta radosti za rovný milion dolarů

Adventní kalendář od Porsche Design: spousta radosti za rovný milion dolarů: titulní fotka Projevte trošku rafinovanosti a řekněte doma, že se letos vzdáte dárků, jen když dostanete adventní kalendář od Porsche Design. Třeba to klapne...

Porsche Design představuje v dostatečném předstihu před Vánoci vlastní adventní kalendář, jenž je zcela jistě nejdražší na světě. Stojí totiž rovný milion dolarů a tak asi to poslední, co byste v něm hledali, by byly čokoládičky.

Už samotné rozměry kalendáříku nejsou úplně do igelitky – jde o kvádr z broušeného hliníku, vysoký 1,75 m. Jako každý adventní kalendář ovšem i tento má 24 okének a v každém z nich je nějaký výrobek z portfolia Porsche Design. Kromě drobností jako jsou propisky, sluneční brýle ze zlata, běžecké boty a podobné maličkosti, tam ale najdete i hodinky P´6910 Indicator, kombinující mechanický strojek s digitálním displejem, vyvinuté ve spolupráci s hodinářskou firmou Eterna.

Radost určitě udělá i jachta RFF28, dlouhá 8,5 m a široká více než 2,5 m, osazená 525koňovým motorem Mercury, schopná rychlosti plavby až 148 km/h. Ta se do kvádříku ovšem nevejde, reprezentuje ji stojánek s fotografií.

Podobně neskladný je i třetí nejhodnotnější dárek, jímž si určitě šplhnete u své milé – kuchyně Porsche Design P´7340, vytvořená z hliníku, skla a dřeva.

Je tu ovšem jeden problém, Porsche Design vyrobí jen jeden kalendářík na kontinent, na vás se tak asi nedostane. Leda byste to zkusili uhrát na Antarktidu…

Fotogalerie

  • Adventní kalendář od Porsche Design: spousta radosti za rovný milion dolarů: fotka 1
  • Adventní kalendář od Porsche Design: spousta radosti za rovný milion dolarů: fotka 2
  • Adventní kalendář od Porsche Design: spousta radosti za rovný milion dolarů: fotka 3
  • Adventní kalendář od Porsche Design: spousta radosti za rovný milion dolarů: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
dobrý nápad %DOUBLE M 25.09.2010  16:03
Famózní! Martin911Turbo 25.09.2010  13:13
Vstoupit do diskuse ›