Abarth Powerplay Extreme: PC se škorpiónem

Abarth Powerplay Extreme: PC se škorpiónem: titulní fotka Počítačů, kterým je vidět pod sukně, na trhu příliš mnoho není. Příspěvkem do této malé skupinky je výsledek spolupráce společností Abarth a Intel. Potěší především skutečné „pařany“.

Abarth se již v šedesátých letech nebál ukázat světu, co je ukryto pod karoserií. No dobrá, tehdy se u malých upravených Fiatů jednalo o čistě funkční prvek, který měl podpořit dostatečné chlazení pohonné jednotky.

V současnosti by se otevřená kapota motoru asi nelíbila dopravním policistům a sportovní komisaři na závodech by vás taky moc nepochválili. Odhalovat se dá ledacos, a tak se Abarth dal dohromady s Intelem a vznikl desktop, který se neschovává v uhlazené krabici.

Abarth Powerplay Extreme dává světu na odiv své vnitřnosti, jimž vévodí výkonný procesor Core i7 Extreme od Intelu. Vzhled počítače připomíná konstrukci mostu nebo hangáru z první poloviny dvacátého století v kombinaci se sáním nabroušeného motoru Abarth.

Na startování tohoto desktopu se budou těšit i naprostí počítačoví analfabeti s návykem na benzín, protože k němu slouží i jim srozumitelné červené tlačítko s nápisem START ENGINE.

Fotogalerie

  • Abarth Powerplay Extreme: PC se škorpiónem: fotka 1
  • Abarth Powerplay Extreme: PC se škorpiónem: fotka 2
  • Abarth Powerplay Extreme: PC se škorpiónem: fotka 3
  • Abarth Powerplay Extreme: PC se škorpiónem: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: sranda HEMI 05.07.2009  21:27
sranda HEMI 05.07.2009  21:26
no staňa 05.07.2009  15:45
zaujme %DOUBLE M 05.07.2009  10:47
Vstoupit do diskuse ›