Video: Land Rover Defender 8x8 a Discovery Monster Truck

Hodnocení
(počet hlasů: 25, průměr: 3,08; procenta:52%, součet:77)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

 • Přidat příspěvek:

O videu

Britská společnost Monster Tuning Ltd se specializací na servis a chiptuning vozů značky Land Rover má ve svém vozovém parku dvojici neobvyklých strojů.

Společnost Monster Tuning Ltd patří ve Velké Británii k poměrně respektovaným úpravcům v oblasti chiptuningu a servisních služeb s rozsáhlou sítí prodejních a servisních center. Pro své reklamní účely tato firma využívá dvojici offroadů, vedle nichž působí i Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 poněkud nenápadně.

První z nich je stroj, jehož základem byl původně standardní Land Rover Defender 130 Chassis Cab s dvoumístnou kabinou a rámem připraveným pro montáž nástavby. Ten se Defender dočkal v podobě skříně na nářadí, kterou ovšem doplnila dvojice nových náprav, díky nimž se z něj stala osmikolová housenka.

Druhý zástupce Monster Tuning Ltd se vydal relativně konvenčnější cestou a ze standardního Land Roveru Discovery druhé generace se proměnil v monster truck s 49palcovými pneumatikami a portálovými nápravami, jehož karoserii zdobí masivní ochranný rám.

Související videa | Všechna videa »
 • Šílenější úpravu jsme asi ještě neviděli. Někdo přidal sedanu od Toyoty další dvě nápravy, ale jinak, než byste čekali
  6199×
 • Daniel Landa driftuje s Fabií WRC v ulicích Českého Krumlova
  6445×
 • Poláci zase jednou bodují: laděný výfuk za deset korun
  6921×
 • Video: Závodní pick-up Chevrolet skáče přes Nissan GT-R
  2052×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »