Registrace uživatele na autofun.auto.cz

Upozornění. Máte-li svůj účet na Auto.cz, můžete se na Autofunu přihlásit s těmito údaji. Nemusíte se tedy znovu registrovat.

Je fajn, že se u nás chcete registrovat. Pokud v průběhu registrace vznikne nějaký problém, dozvíte se o něm v tomto poli.
1. Povinné registrační údaje2. Editace veřejné "Karty uživatele" - nepovinné údaje


Nápověda:

 • Správnost vyplnění indikují symboly za jednotlivými políčky.
 • Přihlašovací jméno
  minimálně 6 znaků a-z, číslic , tečky, pomlčky či podtržítka (např. „jan_pecinka“). Přihlašovací jméno musí být v systému jedinečné
 • Přihlašovací heslo
  stejná pravidla zápisu, jako Přihlašovací jméno. Heslo je nutno napsat 2× shodně
 • Přezdívka (angl. Nick)
  takto budete prezentováni v rámci celého webu. Nick musí být v systému jedinečný
 • Email
  nutno uvést reálnou funkční emailovou adresu – bude Vám na ni zaslán „aktivační email“. Tento email nebude veřejně přístupný (pokud si to nebudete přát)

Proč se registrovat?

 • Získáte vlastní profil na Autofun.cz i Auto.cz
  Registrací na Autofun.cz získáte vlastní profil, který vám usnadní používání stránek. Pro přihlášení budete moci jednoduše přispívat do diskusí, přidat auto do Autofun Clubu nebo hodnotit auta ostatních. Ale pozor, to není vše. Váš profil si nebude pamatovat pouze Autofun.cz, ale také starší brácha Auto.cz.
 • Dáme vám vstupenku do Clubu Autofun
  Jakmile se jednou zaregistrujete, můžete jednoduše přispívat do diskusí nebo hodnotit. Zároveň ovšem můžete okamžitě zavítat do našeho klubu a poznat vybranou společnost. Máte-li chuť a odpovídající auto (sportovní, upravené), můžete se okamžitě vmísit do hovoru a stát se novým členem. Stačí přidat vaše auto.
 • Budeme vás informovat o všech novinkách
  Autofun.cz nesedí se založenýma rukama a nečeká, co se stane. Autofun.cz chce udávat tempo, vymýšlet, inovovat, šokovat. Abyste měli neustále přehled o tom, s čím Autofun.cz právě přišel, budeme vám posílat čas od času osobní zprávy se všemi novinkami.
 • Seznámíme vás s krásnými ženami
  Autofun.cz není žádný vejtaha, ale web činu. Ukazujeme vám nejen krásná auta, ale i krásné ženy. Nejde však o žádné modelky z neználkova, Autofun Babes žijí vedle nás. A my vás s nimi seznámíme a dáme vám možnost tahle krásné ženy hodnotit.

Navigace:


Přihlášení - Registrace »