SRT Viper jako sedan? Vypadá zajímavěji, než jsme čekali.

SRT Viper jako sedan? Vypadá zajímavěji, než jsme čekali.: titulní fotka Současný SRT Viper se příliš nechytnul a prodává se bídně. Mohla by to však změnit jiná karoserie? Podívejte se na vizualizaci možného Viperu sedan, podle nás je to rozhodně zajímavá volba.

SRT Viper je americká legenda, král všech muscle carů. Jeho třetí generace však na zákazníky nedokázala zapůsobit a již se hovoří o konci vozu, který má nastat v roce 2017. Není divu, když hlavní konkurent, Chevrolet Corvette, je vážně povedeným strojem.

Grafik Theophilus Chin se tedy zasnil a přináší nám možný vzhled vozu, kdyby se podobně jako Dodge Charger postupně přerodil v čtyřdveřový stroj. A musíme říci, že Viper sedan vůbec nevypadá zle, naopak!

Pod kapotou bychom samozřejmě opět chtěli raritní atmosférický desetiválec, který pro běžný Viper disponuje výkonem 645 koní a točivým momentem 867 N.m. Vůz navíc zrychluje z klidu na sto kilometrů v hodině za 3,5 sekundy a jede až 331 km/h. Sedan s takovýmito parametry bychom si rozhodně nechali líbit!

Fotogalerie

  • SRT Viper jako sedan? Vypadá zajímavěji, než jsme čekali.: fotka 1
  • SRT Viper jako sedan? Vypadá zajímavěji, než jsme čekali.: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Wow! Hari M. 02.11.2015  14:11
Vstoupit do diskuse ›