Rus se důrazně bránil odtahu auta. Jeho Kia to ale odnesla

Hodnocení
(počet hlasů: 13, průměr: 3,15; procenta:54%, součet:41)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

 • Přidat příspěvek:

O videu

Určitě i vy, byste jen neradi nechali své auto odtáhnout. A už jsme viděli spoustu různých způsobů, jak se lidi snažili obsluze odtahovky zabránit v jejich práci. Způsob, jakým se s nepříjemnou situací pokusil vypořádat jeden Rus, ale nemá obdoby.

Vše se odehrálo na moskevském mezinárodním letišti Vnukovo. Policie se rozhodla, že nechá odtáhnout bílou Kiu Rio, protože osoba, která ji řídila, nebyla jejím vlastníkem (ano, zní to divně, souhlasíme). Řidič ale majiteli zavolal, byl to jeho přítel Vladimir a auto mu prý prodal. Ještě ale prý nestihli změnit informace o vlastníkovi na úřadě. Všechny dokumenty ale byly v pořádku a odtah auta byl tedy nelegální.

Zázraky se dějí. V USA se našlo neuvěřitelně zachovalé Camaro SS první generace

Přesto byla ale Kia naložena na odtahovku. V ten moment ale dorazil majitel auta, naskočil do něj a pokusil se Rio „osvobodit“. To se mu však nepovedlo kvůli uzamčení kol, které musel nejprve odstranit a následně s autem z odtahovky sjel. Když ale auto spadlo z odtahovky, poškodila se jeho přední i zadní část. Jak uvedl místním novinářům, sám pracuje v servisu, má zkušenosti a znalosti a dokázal si spočítat trajektorii, aby nepoškodil odtahovku ani nezranil nikoho z přihlížejících. Co se týká poškození jeho vozu, to je prý zanedbatelné. I kdybychom mu jeho slova věřili, bylo by levnější zaplatit městu poplatek za odtah a auto si převzít nepoškozené. Anebo ještě lépe – bojovat jinou cestou.

Související videa | Všechna videa »
 • Příliš mnoho vodky? Rus v zapáleném autě skočil do zamrzlého jezera. Dobrovolně
  3192×
 • Video: Hopsající dodávka v Rusku
  2105×
 • Video: Kia a Matrix - co je opravdový luxus?
  1762×
 • Video: Ruský test Mercedes-Benzu CLA
  2736×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »