Příliš mnoho vodky? Rus v zapáleném autě skočil do zamrzlého jezera. Dobrovolně

Hodnocení
(počet hlasů: 10, průměr: 3,20; procenta:55%, součet:32)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

  • Přidat příspěvek:

O videu

Víte, jak se říká, že Rusko není země, ale životní styl? Na internetu se objevilo video, které se k téhle lidové "pravdě" skvěle hodí. Když jsme ho viděli poprvé, jen jsme kroutili hlavou.

A po druhém zhlédnutí vlastně taky. K videu, které se objevilo na YouTube kanálu ViralHog, bohužel postrádáme detailnější informace, což je škoda, protože nějaké vysvětlení by se nám hodilo. Ve zkratce jde o to, že do starého auta sedne chlapík, vůz si nechá podpálit, rozjede se na uměle vytvořený skok a sám sebe i s autem pošle do zamrzlého jezera.

Nevíme, jestli jde o profesionální kaskadéry, ale následná péče o řidiče tomu moc nenasvědčuje. Sice je vidět, že nějaké přípravy si bizarní kousek vyžádal, kromě vybudování skoku si můžeme všimnout rozbitého ledu na hladině v místě dopadu či nafukovacího gumového člunu, ale nějak nás to nepřesvědčilo. Ale kdo ví, třeba těmhle bláznům křivdíme.

Informace u videa každopádně prozrazuje, že auto v době nájezdu na můstek jelo rychlostí mezí 60 až 70 km/h a vzduchem urazilo asi 30 až 40 metrů.

Prostě blázinec…

Autor: Jan Zajíc</stong>

Související videa | Všechna videa »
  • Video: Hopsající dodávka v Rusku
    2047×
  • Video: Ruský test Mercedes-Benzu CLA
    2672×
  • Ruská automobilová džungle – Zavři oči, brouku…
    18661×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »