Pick-up, co nemá korbu, ale dva čumáky

Hodnocení
(počet hlasů: 17, průměr: 3,18; procenta:54%, součet:54)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

 • Přidat příspěvek:

O videu

Když byste jej potkali na dálnici, asi se vám bude zdát, že couvá. Ale jde jen o upravený pick-up. I když je to vlastně ještě pick-up, když nemá korbu?

Znáte to, občas vás na dálnici něco překvapí. A teď myslím jiný druh překvapení, než že vám to nějaký nepoužívač zrcátek střihne do levého 50 metrů před vás a vy musíte brzdit i očima. Jedno takové překvapení by byl i tenhle Chevrolet Silverado, který jakoby couval. Záleží, jak rychle byste si všimli červených světel vedle masky a toho, že v kabině není řidič. On totiž není v kabině otočené k vám, ale v druhé, která je v normálním směru.

A už jste rázem doma, tenhle Chevy má dvě kabiny – jednu normální a druhou otočenou a posazenou místo původní korby. Jde o Silverado K20 z roku 1976, který se po dálnicích v USA prohání, jakoby se nechumelilo. A svým vtipným a nápaditým vzhledem baví okolní řidiče. Docela bych chtěl být u zrodu té myšlenky, když někdo v dílně zakřičí: “Hej, mám navíc jednu kabinu ze Silverada, pojďme jí namontovat dozadu, ať je nějaká sranda!“ nebo „Mám Silverado, ale vždycky jsem chtěl sedan“. Díky podobně střeleným nápadům je ale den vždy hned o něco veselejší.

Související videa | Všechna videa »
 • Majitel dal svou Corvettu kvůli banalitě do servisu. Pak zjistil, že s ní mechanik řádil
  2767×
 • Video: Téměř osmilitrový Chevrolet Camaro GT3 má perfektní zvuk
  2726×
 • Hořící safety car aneb reklama za všechny prachy
  2320×
 • Video: Smutný konec Corvetty v plamenech
  1827×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »