Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…

Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: titulní fotka Letošní ročník veletrhu SEMA začíná již v úterý jednatřicátého října. Vedle spousty tuningových kreací se tam představí i nejnovější provedení Fordu Mustang RTR.

Ford Mustang RTR je s veletrhem SEMA svázaný od svého příchodu na svět. V roce 2009 bylo při příležitosti svátku tuningu a nejrůznějších automobilových kreací představeno první vydání RTR, za jehož vznikem stojí drifter Vaughn Gittin Jr., designér Caleb Clark a společnost Classic Design Concepts. Koncept se po celou dobu nemění – stále se nejedná o svébytný model, ale pouze paket montovaný na sériové auto.

Ford Mustang RTR: úpravy od mistra driftu

Letošní SEMA se blíží a s ní i oficiální představení paketu pro modernizovanou verzi současné generace Fordu Mustang. Že se jedná o RTR, poznáte na první pohled už podle klasického válečného zbarvení. Nic okázalého, prostě velice hezky a decentně provedený tuning s charakteris­tickými pruhy na bocích, nízkým splitterem a širšími nástavci prahů a kontrastním barevným provedením. Tedy alespoň na prvních snímcích.

Vaughn Gittin Jr. a jeho Mustang ve stylu šedesátých let

Divize Ford Performance zatím zveřejnila pouze pár prvních snímků a nezbytné množství informací. Prozatím víme, že se vůz bude opět nabízet v provedeních Spec 1, Spec 2 a Spec 3, zásahy budou provedeny na podvozku a samozřejmě motorech, kdy vrcholná verze dosáhne výkonu až 700 koní. Všechno ostatní, tedy i volitelná výbava, ceny a podobně, bude zveřejněno až v rámci premiéry na letošní výstavě SEMA.

Fotogalerie

  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 1
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 2
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 3
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 4
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 5
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 6
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 7
  • Nový Ford Mustang RTR míří do Las Vegas. Tak jako všechny před ním…: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

  • Přidat příspěvek: