Nezastavitelný Velorex se neztratí ani v terénu

Hodnocení
(počet hlasů: 14, průměr: 3,93; procenta:73%, součet:55)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

 • Přidat příspěvek:

O videu

Sice budil dříve posměch a byl terčem vtipů, dnes je ovšem vyhledávanou raritou. Ale málokdo tuší, jak prchající stan doopravdy jezdí a co všechno projede. A v terénu zvládne docela dost.

Velorex, původně vozítko pro invalidy, byl kdysi známkou neúspěšných lidí, ostatně vzpomeňte si na falešného vrchního Vránu z legendární komedie, který se zkrátka na lepší auto poctivou prací nezmohl. Ostatně vysmál se mu i Jeremy Clarkson v jednom ze starších Top Gearů. Prý vypadá, jako když na motorce vjedete krávě do zadku.

Jenže dnes je všechno jinak a Velorex je chtěný youngtimer, rarita a také auto, které nemá v inzerci zrovna nízkou cenu. Většina majitelů bude asi své kousky řádně opečovávat a jezdit s nimi jen výjimečně. O to překvapivější je, že se jeden objevil na terénním polygonu Libros v Ostravě a demonstroval tam své terénní schopnosti. A ty překvapily nejednoho diváka. Přesvědčit se můžete i vy sami díky videu, které na Youtube nahrál uživatel SEJFER. Trať normálně slouží k testování off-roadů nebo terénních Tater, Velorex si s ní ale poradil.

Související videa | Všechna videa »

Přidat video

 • To nejpodivnější, co se dá potkat v zeleném pekle
  4529×
 • Ojetý Mercedes-Benz SL600: Údržba, která přijde na absurdní peníze
  10821×
 • Koukněte na všechny vítěze Le Mans pohromadě
  2603×
 • V Goodwoodu závodila i sekačka!
  1744×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »