Někoho napadlo nacpat do Smartu motor z Kawasaki. Má 200 koní a točí 13 tisíc otáček

Hodnocení
(počet hlasů: 20, průměr: 3,45; procenta:61%, součet:69)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Ada je tu Ada je zase tady 25.09.2018  10:06
Vstoupit do diskuse ›
 • Přidat příspěvek:

O videu

Maličký Smart Fortwo není auto, které by se proslavilo výkony a sportovními jízdními vlastnostmi, jeho smyslem je co nejsnadnější pohyb po městě. Přesto někoho napadlo vybavit právě Smart motorem z motocyklu.

A ne ledajakým – prostor za sedadly obsadil řadový litrový čtyřválec z Kawasaki ZX-10R Ninja o výkonu 200 koní (147 kW), který točí až 13 tisíc otáček za minutu. Tahle malá bestie jezdí ve Velké Británii a její současný majitel říká, že motor z motocyklu do Smartu nacpal už předchozí vlastník.

On sám ale provedl řadu dalších úprav, aby se řvoucí drobek dal snadněji řídit. Auto vybavil například silnějšími brzdami a pohrál si také s podvozkem. Ale pořád to prý není ono, hlavně záď je totiž občas nepříjemně „živá“…

V interiéru se objevují sportovní sedačky a sportovní volant. Nejlepší je ale pohled za sedadla, kde „jen tak“ umístěn onen motor. Žádné odhlučnění tady nenajdete, takže celou cestu posloucháte nerušeně řev točivého čtyřválce. A jestli vás zajímá, jak tahle zběsilá nákupní taška jezdí, podívejte se na video z YouTube kanálu LivingLifeFast.

Související videa | Všechna videa »
 • Nejrychlejší Smart na světě pohání motor z helikoptéry. Kupodivu smí na silnice
  1624×
 • Video: Jak dostat 16 holek do Smartu ForTwo
  1445×
 • Video: startování auta přes mobil realitou
  4370×
 • Video: opět to parkování... ale i se Smartem?
  2450×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »