Lamborghini Gallardo od STRUT - ať žije karbon

Lamborghini Gallardo od STRUT - ať žije karbon: titulní fotka Pokud už se vám vaše Gallardo nezdá tak atraktivní jako dřív, nebo už jsou u vás v ulici čtyři taková, možná přišel čas na drobné odlišení, které nabízí firma STRUT.

Sada STRUT Gallardo Collection čítá jedenáct karbonových dílů, ty ovšem nijak nezasahují do aerodynamiky auta. Jde vesměs o módní doplňky v podobě mřížek a lemování vstupních otvorů vzduchu – v předním nárazníku, na bocích za dveřmi, nad zadními blatníky (ve stylu Murcielaga). Stejně ozdobeny jsou i výdechy – dva na kapotě motoru a tři v horní části zadního nárazníku. Všechny díly nesou trochu kýčovitě logo STRUT.

Celý komplet stojí lehce strašidelných 25 000 dolarů, které zajistí, že si ho asi opravdu nekoupí každý, a pokud snad nejste zrovna fandové uhlíkového kompozitu, lze pořídit celý set z titanu za bratru 35 000 dolarů. To je mimochodem o 700 dolarů víc, než za kolik v Americe pořídíte sportovní roadster Honda S2000. K této kolekci si ještě můžete dopřát pětipaprsková kola, ta jsou ovšem ve srovnání s výše zmíněnou sadou za pakatel 9000 dolarů.

Fotogalerie

  • Lamborghini Gallardo od STRUT - ať žije karbon: fotka 1
  • Lamborghini Gallardo od STRUT - ať žije karbon: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

  • Přidat příspěvek:

Související články

Nejčtenější

Plakát týdne

Kia Stinger

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 13904 | Zobrazit seznam všech anket