Jon Olsson má unikátní Géčko v kabriu!

Jon Olsson má unikátní Géčko v kabriu!: titulní fotka Známý lyžař si postavil vlastní Géčko v kabriu a nám se líbí víc než originální Landaulet.

Jon Olsson je závodní lyžař a dnes už se o něm dá říci, že i youtuber. Kromě toho, že miluje lyže, miluje i auta, a to už zajímá i nás. Je totiž vyhlášený tím, že kousky z jeho garáže nikdy nejsou obyčejné, velmi rád je upravuje. Většinou ne až tak drasticky a dalo by se říci, že jsou navratitelná do původního stavu. Jeho poslední výtvor je v tomto ale výjimka.

Při práci s rozbrušovačkou se tak trochu rozvášnil a jeho Mercedes-Benz G500 4×4 je nyní bez střechy. A vzal to důkladně, ne jako sama automobilka, která Landauletu Maybach uřízla jen zadní část. Jonovu géčku totiž z pontonu karoserie trčí jen rám čelního skla (navíc ještě sníženého), vše ostatní zmizelo.

Důvod byl prostý, originální G500 je prý příliš vysoké. A přece nechcete takové auto nechávat venku na ulici jen proto, že se nevejde do garáží. Když tedy původní části zmizely, byly nové konce auta obloženy dřevem, což značně vylepšilo luxusní dojem a připomíná to luxusní motorové čluny. Stejně jako ty, ale ani Jonovo Géčko nemá střechu. Vůbec žádnou, ani nouzovou, takže Jon sám auto prohlašuje za No Rain Car, tedy nevhodné do špatného počasí.

Kola nejsou původní, pocházejí z pick-upu G63 AMG 6×6. Vzhled byl jasný, všechna Jonova auta mají zimní vojenskou kamufláž a ani Géčko není výjimkou. Svou práci odvedli i motoroví ladiči a výkon tohohle netradičního kabrioletu je 780 koní. A to je sakra hodně. A kdybyste i přesto přese všechno auto přehlédli, rozhodně jej nepřeslechnete díky výfuku Akrapovic. Je uřvaný jako T-Rex a podobně střelený. Tohle už bude Jon překonávat jen těžko.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

  • Přidat příspěvek:

Související články

Nejčtenější

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 15589 | Zobrazit seznam všech anket