Ferrari 488 GTB v japonském stylu

Ferrari 488 GTB v japonském stylu: titulní fotka Japonská společnost Rowen si pohrála s karoserii Ferrari 488 GTB a výsledkem je náležitě dramatický vzhled. Na své si zde pak přijdou i příznivci výraznějšího zvukového projevu italského supersportu.

Společnost Rowen, která byla založena v roce 1999, se věnuje především úpravám vozů domácích značek, ale vedle nich má ve své nabídce i body kity a další doplňky pro vybrané modely Audi, BMW, Mercedes-Benz, Ferrari, Lamborghini a Chevrolet.

V případě maranellské značky nabízí tato firma úpravy pro poslední tři generace jejích supersportů s osmiválcem před zadní nápravou. K nejnovějším produktům tedy patří sada karosářských dílů pro Ferrari 488 GTB.

Paket zahrnuje dvojitý přední spoiler, aerodynamické plošky na boky předního nárazníku i přední kapotu, nástavce prahů, rámečky vstupů vzduchu v zadních blatnících, nový difuzor a přítlačné křídlo. K výrobě těchto komponentů je využito skelnými vlákny vyztužených polymerů (FRP).

Vedle nových karosářských dílů jsou k dispozici i nová kola, snížení světlé výšky a vlastní výfukový systém s aktivními klapkami, který se postará o jadrnější zvukový projev přeplňovaného italského osmiválce a může být vyroben z oceli nebo titanu.

Rowen kromě nového výfuku nenabízí žádné další zásahy do techniky a osmiválec Ferrari 488 GTB o objemu 3,9 litru i nadále disponuje s výkonem 670 koní (492 kW) a točivým momentem 760 N.m.

Fotogalerie

  • Ferrari 488 GTB v japonském stylu: fotka 1
  • Ferrari 488 GTB v japonském stylu: fotka 2
  • Ferrari 488 GTB v japonském stylu: fotka 3
  • Ferrari 488 GTB v japonském stylu: fotka 4
  • Ferrari 488 GTB v japonském stylu: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

  • Přidat příspěvek:

Související články

Nejčtenější

Plakát týdne

BMW M4 Cabrio

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 12604 | Zobrazit seznam všech anket