Dnes neumírej: Jaguar nebo Aston Martin?

Hodnocení
(počet hlasů: 16, průměr: 3,12; procenta:53%, součet:50)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.O videu

Honičky v bondovkách mají dlouhou tradici. Není divu, že se jedna musela objevit i v poslední Brosnanovce Dnes Neumírej. I když celý film bývá často kritizován jako příliš přestřelený, připomínku si tahle scéna zaslouží.

Každý fanoušek Jamese Bonda má svého oblíbeného představitele, svou oblíbenou bond girl, oblíbený bond car a oblíbený film, což při celkových 25 filmech vyvolá dost nekompatibilní kombinace (Dalton, Jane Seymour jako Solitaire, Aston Martin DB5 a Goldfinger v mém případě).

Hodnocení se například silně rozchází u Daniela Craiga, který je současným představitelem, ale stejně mu řada fanoušků nemůže přijít na jméno. Na čem se ale vzácně všichni shodnou, to je nepovedenost filmu Dnes neumírej, tedy posledního filmu s Piercem Brosnanem (i když John Cleese jako Q byl výborný a je škoda, že nedostal prostor v pokračováních). Příběh byl snad až příliš futuristický, hračky příliš přetechnizované a triky příliš počítačové. Bond ale dostal fantastický Aston Martin V12 Vanquish, záporák zase Jaguar XKR. Když si odmyslíte neviditelnou kamufláž jednoho a raketomety druhého, jsou to senzační auta. A část na zamrzlém jezeře je vážně hezká na pohled. Takže i kdyby celý zbytek filmu za moc nestál, na tohle se kouknu vždy rád.

Související videa | Všechna videa »

Přidat video

 • Chlapík snil o autě s vlastním designem. A tak si jedno postavil, zabralo mu to 10 let
  8558×
 • Video: Jaguar ukazuje, jak má vypadat správná pozice za volantem
  4330×
 • Video: Dva kluci dokázali za chvíli zničit 37 aut u prodejce Toyot. Škoda jde do milionů
  3685×
 • Řidič na Mělnicku natočil muže, který si hrál na policistu. Šoféra chtěl zkasírovat
  8191×

Související články