DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video)

DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): titulní fotka Německá tuningová firma DMC si vzala do parády luxusní britské SUV a výsledkem jejího snažení je poměrně decentní úprava vzhledu, kterou doplňuje výraznější zvýšení výkonu.

Společnost DMC Exotic Car Tuning se podobně jako například Mansory pustila do úprav Bentley Bentayga, ale zaměřila se prozatím na drobná vylepšení exteriéru, která jdou ruku v ruce s laděním pohonné jednotky.

Pro karoserii je prozatím k dispozici pouze několik dekorativních prvků s viditelným vzorem uhlíkových vláken, podtrhujících podle oficiálních materiálů společnosti linie velkého luxusního SUV.

Nejvýraznější novinkou jsou vlastně kovaná kola, která společnost DMC Exotic Car Tuning nabízí ve velikostech od 20 do 24 palců.

Další novinky se týkají přeplňovaného šestilitrového dvanáctiválce s výkonem 608 koní (447 kW) a točivým momentem 900 N.m. Ten je totiž za pomoci nového výfukového systému a softwaru řídící jednotky naladěn na výkon 702 koní (517 kW) a točivý moment 1055 N.m.

Zvýšení výkonu o téměř sto koní stojí za zvýšením maximální rychlosti z 301 km/h na 312 km/h a vylepšení akcelerace, i když v jejím případě úpravce konkrétní čísla neuvádí.

Pro interiér mají u DMC Exotic Car Tuning připraven nový zakázkový volant z uhlíkových vláken s obšitím kůží a ručně tkané koberce. Na přání svého zákazníka jsou zde ovšem připraveni stvořit i kompletně nové čalounění sedadel a dalších částí prostoru pro cestující.

Fotogalerie

  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 1
  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 2
  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 3
  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 4
  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 5
  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 6
  • DMC Bentayga „Gigante“ má přes 700 koní (+video): fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.