Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro

Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: titulní fotka Britská automobilka Bentley si pro své zákazníky připravila novou limitovanou edici své největší limuzíny, jejíž exkluzivitu zvyšuje divize Mulliner za pomoci drahých kovů na karoserii i v interiéru.

Tradiční značka Mulliner je s vozy Bentley a Rolls-Royce spojena po desetiletí. Původně samostatná karosárna byla pohlcena automobilkou v roce 1959, v době samonosných karoserií se přeorientovala na úpravy exteriéru a interiéru. Od roku 1991 pak spadá přímo pod Bentley.

Mezi nejnovější díla této individualizační divize patří vedle SUV Bentayga Mulliner i limitované edice limuzíny Mulsanne Hallmark Series by Mulliner, která byla inspirována vzácnými kovy a její karoserie i interiér se pyšní zlatými nebo stříbrnými prvky v závislosti na přání budoucího majitele.

Karoserii vozů z této edice ozdobí okřídlené písmeno B ze zlata nebo stříbrna, v jehož základně je vyryto „Commissioned by Mulliner“. Dále zdobí boky vozu ručně malované linky ve zlaté nebo stříbrné barvě, které doplní jedno- nebo dvoubarevný lak, specifické provedení masky chladiče a 21palcová leštěná kola.

Zlato nebo stříbro je v hojné míře využito i v interiéru, kde nahrazuje původní kovové prvky v obložení palubní desky, dveří i středového tunelu a je použito i na loga značky Bentley na sedadlech.

Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner má vzniknout v počtu pouhých padesáti vozů. Kolik z nich bude ozdobeno zlatem a kolik stříbrem rozhodne poptávka ze strany zákazníků.

Fotogalerie

  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 1
  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 2
  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 3
  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 4
  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 5
  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 6
  • Bentley Mulsanne Hallmark Series by Mulliner sází na zlato a stříbro: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

  • Přidat příspěvek:

Související články

Nejčtenější

Plakát týdne

BMW M4 Cabrio

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 12611 | Zobrazit seznam všech anket