Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech

Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: titulní fotka Britskému luxusnímu SUV se u německé tuningové firmy dostalo kompletní péče v oblasti úprav designu karoserie. Ta se vedle nových komponentů pyšní i speciálním odstínem svého laku.

Původně specialista na stroje značek Chrysler, Dodge a Jeep se v uplynulých pěti letech přeorientoval na výhradně britskou produkci a nyní je připraven uspokojit představy o individualizaci vozů značek Bentley, Jaguar a Land Rover.

Německý úpravce má pro velké britské SUV připravenu sadu nových karosářských dílů, obsahující přepracovaný přední nárazník s novým spoilerem, na nějž navazují komponenty rozšiřující vůz v bocích a nový je i zadní nárazník s nepřehlédnutelným difuzorem, jemuž dělá společnost decentní spoiler pod zadním oknem.

Karoserie se pyšní tmavě zeleným odstínem laku pojmenovaného Verdant Green v kombinaci s prvky z uhlíkových vláken a 23palcovými koly Monostar S černé barvy obutými do pneumatik Continental SportContact 6 o rozměrech 295/35 ZR 23. K méně viditelným úpravám pak patří ještě snížení světlé výšky o 20 mm a nový výfukový systém s aktivními klapkami pro ovládání jeho hlasitosti.

Interiér tohoto vozu sice fotografie neodhalují, ale Startech může v jeho případě začít relativně nenápadnými koberečky a kryty prahů se svými logem, aby přes sportovní hliníkové pedály pokračoval až ke kompletní výměně čalounění za nové, které bude odpovídat představám majitele.

Pod kapotou se žádné změny neodehrávají a i nadále zde pracuje přeplňovaný šestilitrový dvanáctiválec s výkonem 608 koní (447 kW) a točivým momentem 900 N.m, umožňující velkému SUV uhánět rychlostí kolem 300 km/h.

Fotogalerie

  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 1
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 2
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 3
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 4
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 5
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 6
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 7
  • Bentley Bentayga Verdant Green v podání Startech: fotka 8

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Humus Grof Drblina 02.02.2017  19:40
Vstoupit do diskuse ›
  • Přidat příspěvek:

Související články

Nejčtenější

Plakát týdne

BMW M4 Cabrio

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 12447 | Zobrazit seznam všech anket