Bazének v BMW Cabrio není až tak špatný nápad!

Hodnocení
(počet hlasů: 17, průměr: 2,82; procenta:46%, součet:48)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.

 • Přidat příspěvek:

O videu

K létu patří několik věcí – grilování, koupání v bazénu nebo jízda s kabrioletem. Někoho napadlo, že tohle všechno by mohl spojit do jedné jediné věci.

Někteří lidé jsou blázni. Část z nich ve špatném slova smyslu, ale jiní v tom dobrém, kdy by život bez nich a jejich nápadů byl chudý. Leckdy udělají něco, co si ostatní nedovedou ani představit a pokud přece, tak to nikdy nezrealizují. Naštěstí je tu internet, takže na podobné šílenosti můžete narazit z celého světa.

Možná narazíte na Colina Furze, instalatéra, kterého baví vynalézat a je britskou senzací na Youtube. Ten svoje BMW 325i Cabrio z roku 1989 přestavěl na pojízdnou vanu. Stačí tak do interiéru jen napustit vodu a už se můžete za jízdy koupat. Auto je ale jinak plně funkční, takže si jen oblečte plavky a užívejte radosti léta. Navíc v čem jiném si můžete hrát na červené s gumovou kachničkou…

Díky původnímu Colinovu povolání je totiž v autě doposud funkční i veškerá elektronika. Tu totiž přesunul z interiéru dopředu k motoru, aby se nedostala do kontaktu s vodou. Přemístěné je i zapalování, což je stejně méně divné než exteriér polepený umělým trávníkem. Na víku kufru je pak zabudován zahradní gril, takže vám po cestě ani nevyhládne. A grilovačka u bazénu přece k létu patří…

Naše zkostnatělé úřady vám to sice nepovolí, ale nám se tahle představa letního auta dost zamlouvá. Zvlášť v parných dnech, které ovšem Colin při natáčení neměl, naopak je zřetelné, že bylo celkem chladno.

Související videa | Všechna videa »
 • Nové BMW M8 už se prohání po Nürburgringu. Poslechněte si, jak burácí
  2427×
 • Starý sovětský náklaďák vyzval ke sprintu Porsche Cayman. Čekáte jasného vítěze?
  1116×
 • Čtyři generace BMW M3 se utkaly ve sprintu. Jak myslíte, že to dopadlo?
  6703×
 • Violet Rome: Úžasná honička s italskou krasavicí
  2134×

Související články


Navigace:


Přihlášení - Registrace »